Arsene-Lupin- -Once-A-Thief-Art-1200x675

Właściciel zdjęcia: Microids

Arsene Lupin skradnie serca graczy Nintendo Switch?

Arsene Lupin to postać stworzona przez pisarza Maurice'a Leblanca. Jest dżentelmentem-włamywaczem, a pierwsza historia z jego przygodami została opublikowana w 1905 roku.


Był to mężczyzna wysoki, niezbyt tęgi, ale szeroki w ramionach o matowej cerze i przystrzyżonym wąsie nad kształtnie wykrojonymi wargami. Na skroniach widniały pasemka siwych włosów. Człowiek ten mógł mieć około 50 lat. Krój jego ubrania i gatunek materyi zdradzały dbałość o elegancyę. - Maurice Leblanc, Złoty trójkąt

Mimo wielu lat na rynku, Lupin wciąż pozostaje rozpoznawalnym i kojarzonym bohaterem. Niedawno Netflix zdecydował się na swoją adaptacją w postaci serialu.

Gra o podtytule Once a Thief ma być przygodówką, w której poznamy początki Lupina. Za stworzenie jej odpowiada studio Blazin Griffin, które na swoim koncie ma dwie gry z Herculesem Poirot w roli głównej. Narracja ma toczyć się poprzez urzekające rozmowy przy kominku pomiędzy Arsene’em Lupin a autorem, Maurice’em Leblanc. Lupin opowiada Leblancowi o swoich dawnych przygodach, umożliwiając graczom aktywne uczestnictwo w jego słynnych eskapadach.

Nowa gra przygodowa ukaże się na platformach PC, PlayStation 4, PlayStation 5 , Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch pod koniec 2024 roku.


Awatar

Niko WłodekKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz