persona-6s-rumore

Właściciel zdjęcia: Atlus

Persona 6: Czy Sega zrezygnuje z wyłączności na PlayStation?

Plotki na temat kolejnej odsłony uznanej przez krytyków serii Persona pojawiają się już od jakiegoś czasu. Nawet przed premierą Persona 3 Reload. Większość tych spekulacji była co najwyżej niepewna. Wiarygodne źródła wspominają, że Persona 6 najprawdopodobniej będzie miała premierę na wielu platformach. Oznacza to, że Sega nie będzie już podpisywać kontraktów z Sony na wyłączność dla PlayStation. Już teraz to ekscytuje fanów serii. Źródła potwierdzają, że gra będzie dostępna na nadchodzącym Nintendo Switch 2. Oto wszystko, co musicie wiedzieć.


Ostatni podcast DirectXbox YouTubera SpawnWave’a przedstawił insidera branży, Nate the Hate. Nate dokładnie informował o wielu wcześniejszych premierach gier. Nate wspomniał, że według informacji, które usłyszał, Persona 6 pojawi się na konsolach Microsoft Xbox.Nie jestem na 100% pewien, czy to będzie tego samego dnia co wersja na PlayStation” mówi Nate.


Jednakże, zwrócił również uwagę, że dwie ostatnie części, Persona 5 Tactica i Persona 3 Reload, były wydaniami wieloplatformowymi. Zostały one wydane tego samego dnia na Xbox, PlayStation i PC.

Nate dodaje: “Można bezpiecznie założyć, że Persona 6 zostanie wydana tego samego dnia na Xbox i PlayStation”.

Aby potwierdzić te informacje, Midori, niezawodny data miner i leaker z Segi, wtrącił się do wspomnianego wątku. Wspomniał, że szczegóły są poprawne i gra rzeczywiście będzie miała premierę na wielu platformach. To sygnalizuje nadchodzące wydanie na PC. Dodatkowo, ku radości wielu fanów Nintendo, na pytanie o uwzględnienie Switch 2, odpowiedzieli zdecydowanym tak. Dokładność Midori w przypadku dwóch poprzednich gier Persona była bezbłędna. To potwierdza ich wiarygodność.

Persona 5 Tactica z 2023 roku została wydana na Nintendo Switch. Jednak tegoroczna Persona 3 Reload nie była dostępna na tej konsoli. Atlus podał jako powód ograniczenia sprzętowe. Midori również wspomniał w przeszłości, że zarówno nowo wydane, jak i nadchodzące gry Persona, wraz z RPG Metaphor: ReFantazio, będą miały swoją premierę na Nintendo Switch 2. Oczywiście, kiedy tylko zostaną wydane. Oczywiście, żadne z tych informacji nie zostało potwierdzone przez inne źródła w branży. Dlatego proszę, patrzcie na to z przymrużeniem oka.

Jakie są Wasze oczekiwania co do kolejnej odsłony serii Persona? Czy jest coś konkretnego, co byście chcieli zobaczyć w Persona 6? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz