1662812157 137814 1662842276 noticia normal

Właściciel zdjęcia: Ubisoft

Fizyczna kopia Just Dance 2023 nie ma kartridża

Jeśli jesteście kolekcjonerami fizycznych gier to możecie się zawieść na nowym tanecznym produkcie Ubisoftu. Studio nieprawidłowo używa słowa „Physical” w swojej reklamie Just Dance 2023. W wydaniu fizycznym gry nie ma kartridża.

Niesławne „No game card is included!” pojawia się na rynku, tym razem na celowniku jest popularna gra taneczna. Just Dance 2023 można kupić w formie cyfrowej poprzez Nintendo eShop, tę samą kopią cyfrową można zakupić w sklepach detalicznych w pudełku. 

W zeszłym miesiącu była podobna sytuacja z fizycznym wydaniem OlliOlli World. Ale poza marnowaniem materiałów, pieniędzy i miejsca na półkach, widząc tak dużą firmę jaką jest Ubisoft, przykro patrzy się na taki proceder. 

Premierowy zwiastun gry poniżej:

https://youtu.be/pdS-bZHCkZQ

Just Dance 2023 kosztuje 279,90 złotych w Nintendo eShop. Jeśli nie jesteście zdecydowani na zakup gry to możecie za darmo przetestować dwa utwory: Ava Max – Sweet but Psycho, BTS - Dynamite. Wystarczy pobrać za darmo Just Dance z eShop. 

Co sądzicie o kodach w pudełkach? Warto zaopatrywać się w tych czasach w kopie fizyczne gier? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 


Awatar

Redakcja Nintendo NewsKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz